15:52 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Festë pas vendimit për Limajn dhe të tjerët (Video)

Pas Gjykatësja ka lexuar  vendimin për Fatmir Limajn dhe të tjerët të cilët janë shpallur të pafajshëm ka nisur festa.

Familjarët që kishin ardhur në seancë kanë mirëpritur vendimin e gjykatës.

Përfaqime e shtrengime duarsh u shkëmbyen derisa dolën nga salla.

Shih videon më poshtë: