15:31 / E Shtunë, 30 Maj 2020

Fifi publikon këngën e re “A po vjen”

Fifi sapo ka publikuar projektin e sa më të ri muzikor.

Kënga me titullin “A po vjen” u vizuelizua edhe me një videoklip unik në të cilat paraqiten vajza me veshjet kombëtare duke i rënë defit.

Kënga përmban melodi të muzikës popullore, theksojmë se pjesa e refrenit është ripërpunim i një prej këngëve më të njohura shqipe.

Teksti është shkruar  nga vet artistja me producent Bini Diez dhe video nga Bershër Studios.

Më poshtë kënga me videoklip./Indeksonline/