11:57 / E Martë, 04 Gusht 2020

Fifi zbulon a e ka takuar ende “shpirtin binjak”, dhe sa fëmijë dëshiron të ketë

Këngëtarja e njohur, Fifi u është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve në Instagram.

Fifi ka zbuluar se projekti i radhës nga ana e saj do të jetë bashkëpunim me Ermal Fejzullahun që do të lansohet në muajin tetor.

No description available.

Ajo është pyetur nëse e ka gjetur ende shpirtin binjak, shkruan IndeksOnline.

Tutje, Fifi është pyetur edhe për planet e së ardhmes, dhe sa fëmijë dëshiron të ketë.

Përgjigjet e saj janë këto. /IndeksOnline/

No description available.
No description available.