16:02 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fillon festa e PDK-së në Dragash (Video)

Pas rinumërimit të 35 vendvotimeve në komunën e Dragashit fitues doli të jetë kandidati i PDK-së, Shaban Shabani.

Në bazë të rezultatit gjatë rinumërimit në Dragash, Shabani ka marrë 4 mijë e 117 vota , transmeton Indeksonline.

Menjëherë pas kësaj në simpatizantët e PDK-së, kanë filluar festën e tyre me tupane dhe valle./Indeksonline/