15:09 / E Hënë, 27 Mars 2023 / B O

Finalja s’luhet, finalja luhet… ky është vendimi i fundit për finalen e sotme Istogu-Bora

Tifozët në Istog janë përballur gjatë tërë ditës me dilema nëse finalja e sotme e Play Of-it në mes të KB Istogut dhe Borës do të luhet sonte apo do të shtyhet.

Megjithatë, skuadra istogase sapo ka konfirmuar se finalja megjithatë do të luhet, ani pse më herët kanë dalur me vendim se do të shtyhet për një datë të pacaktuar.

Në njoftimin e fundit të KB Istogut thuhet se finalja do të luhet sonte./Indeksonline/