20:52 / E Diele, 10 Shkurt 2019

Fiton para vetëm duke ngrënë

Amanda Faye (25) përdor oreksin e saj të madh për të fituar deri në 76 funte nga adhuruesit e saj, të cilët dëshirojnë ta shikojnë ndërsa ajo ha sasi të mëdha të ushqimit dhe pije të gazuara.

Pas humbjes së 40 kilogramëve në një moment, ajo thotë se e kuptoi që e bëri atë vetëm për t’u përshtatur me njerëz rreth saj dhe se ndihej shumë më mirë.

Vajza nga Kalifornia zakonisht bën tre video të tilla në ditë, dhe shikuesit të cilët janë të gatshëm të paguajnë më shumë i plotësojnë kërkesat specifike,

Ajo thotë se ajo merr deri dhjetë mijë kalori në baza ditore, por shton se ka gjetur një mënyrë për ta kthyer atë në pozitive.

Ndryshe, Amanda, e cila peshon 210 kilogramë, ka mbi 50,000 njerëz që e ndjekin atë në Instagram.

Mos i humb