Zgjidh gjuhën

Fituesja e “Kënga Magjike” mohon që ka shtuar peshë por kjo fotografi thotë të kundërtën.. (Foto)

Anxhela Peristeri është fituesja e këtij viti e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan Indeksonline.

Përveç për këngën dhe vokalin e shkëlqyer të Anxhelës ajo këtë herë u komentua nga mediat edhe që kishte shtuar peshë por ajo e mohoj një gjë të tillë.

?

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Kurse në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në “Instagram” Anxhela duket më e plotë se zakonisht dhe vërehet që ka shtuar disa kile.

Ndryshe, Anxhela me këngën e saj “E çmendur” ka marrë zemrat e kolegëve dhe publikut./Indeksonline/

 

Të fundit nga IndeksOnline