08:13 / E Premte, 03 Maj 2019 / indeksADMonline

Flaka Krelani nuk ndalet, pranë pishinës poza të ‘zjarrta’

Flaka Krelani ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj të Instagramit në të cilën përsëri arriti të tërheqë vëmendje me linjat e saj në bikini.

Ulur pranë pishinës në një palë bikini të zeza të kombinuara me çorapë ta bardha dhe atletet, Flaka dukej e ‘zjarrtë’, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja gjakovare njihet për imazhet provokuese që sjell herë pas here ku nu mungojnë edhe pozat seksi dhe zhveshja e tepruar.

Ndryshe, ajo njihet për zërin e saj unik dhe po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore./Indeksonline/