21:41 / E Enjte, 19 Shtator 2019

Flet Brad Pitt, tregon si e përballoi ndarjen nga Angelina Jolie

Brad Pitt u mbështet në alkool për të përballuar ndarjen e tij nga Angelina Jolie.

Çifti i njohur vendosën t’i japin fund martesës së tyre në vitin 2016. Aktori tregon se pas ndarjes ai kaloi një periudhë të keqe.

Image result for angelina jolie brad pitt breakup

“Unë po kaloja një kohë të vështirë, dhe po përpiqesha që t’i shmang ndjenjat e dhimbshme”, i tha aktori CNN-së, transmeton Indeksonline.

Më tutje Pitt tha se nuk dinte si t’ia dilte me këto, çdogjë e përdorte për t’u shmangur. Droga, alkooli, Netflix, pushimet. Të gjitha këto e shoqëronin aktorin./Indeksonline/

Image result for angelina jolie brad pitt
Image result for Brad Pitt Turned To Alcohol To Numb Pain From Angelina Jolie Split