09:03 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Flet Liam Payne, tregon a po ribashkohet “One direction”

Ish-anëtari i “One direction”-it, Liam Payne, kohët e fundit diskutoi mundësinë e ribashkimit të grupit dhe tha se Zayn Maliku s’ do të pajtohej ndonjëherë me të, shkruan Indeksonline.

Image result for one direction

Zayn Maliku u largua nga grupi muzikor “One Direction” në mars të vitit 2015, anëtari i parë që e bëri këtë. Kështu të gjithë këngëtarët kanë karrierën e tyre solo.

Kur u pyetën nëse fansat do të shohin ndonjëherë Liam Paynen, Harry Stylesin, Zayn Malikun, Louis Tomlinsonin dhe Niall Horanin, duke performuar së bashku, Payne tha se nuk do të ndodhë në të ardhmen e afërt.

Image result for liam payne zayn malik

Ai tha se Zayn Maliku s’do të kthehej kurrë./Indeksonline/