19:32 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Flori Mumajesi publikon imazh nga fëmijëria, nuk njihet

Është një nga kantautorët më të suksesshëm shqiptar.

Flori Mumajesi sot është ndër emrat më të dashur të muzikës dhe si i tillë çdo gjë që ai bënë merr vëmendjen, shkruan Indeksonline.

Së fundi, Flori ka publikuar një imazh nga fëmijëria në të cilën është gati e vështirë të njihet.

“Kush është rrit n’kombinat e njeh mirë këtë kalin” ka shkruar Flori mbi imazh./Indeksonline/