21:46 / E Shtunë, 25 Janar 2020

Floriani: Të dëgjosh, pëlqehesh gjithmonë

Florian Beqiri është ndër këngëtaret adoleshentë më të famshëm në Kosovë.

Së fundi ai publikoi një fotografi në Instagram, teksa e tërë vëmendja shkoi të mbishkrimi, shkruan Indeksonline.

“Të flasësh, pëlqehesh në disa raste. Të dëgjosh, pëlqehesh gjithmonë”, tha ai.

Kujtojmë që projekti i tij i fundit është “Dredha” në bashkëpunim me Doksin dhe Skivin./Indeksonline/