75 Mall Live Search
16:44 / E Premte, 26 Maj 2023 / S Z

Flower Hotel me oferta All Inclusive duke filluar nga 28 Maj

Oferta ALL INCLUSIVE në Flower Resort duke filluar nga 28 Maj!!!

Përfshihet:

 Mëngjes/Drekë/Snack/Darkë

 Pije pa limit

 2 pishina të jashtme dhe Plazh Privat

 Beach Bar

 Fushë Tenisi

 Mbrëmje festive çdo darkë/Muzike Live

 Spa

 Parkim/Wifi pa pagesë

10 % zbritje për 3 netë qëndrim

15 % zbritje për 5 netë qëndrim

20% zbritje për 7 netë qëndrim

Telefono ne numrin +355 67 604 0707⁣

WhatsApp +355 67 604 0707⁣
Email: info@hotel-flower.com
Web: www.flower-hotel.comAdresa: Rruga e Detit Golem