11:37 / E Diele, 24 Janar 2021 / I.S

Formacionet zyrtare: Juventus – Bologna

Sot me fillim nga ora 12:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Juventusit dhe Bolognas, duel ky në kuadër të xhiros së 19’të në Serie A.

Juventusit i duhet ta fitojë këtë takim me çdo kusht pasi qëndron keq me pikë, ku aktualisht ka të grumbulluara vetëm 33 pikë ndodhet në vendin e gjashtë në tabelë, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë sfidë.