20:48 / E Martë, 30 Qershor 2020

Formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-Atletico Madrid

Sonte nga ora 22:00 do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madrid në kuadër të javës së 33-të në La Liga.

Tashmë dy skuadrat kanë publikuar formacion startuese, transmeton Indeksonline.

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Rakitic, Busquets, Puigi, Vidal, Messi, Suarez.

Atletico Madrid: Oblak, Lodi, Felipe, Gimenez, Arias, Carrasco, Saul, Thomas, Llorente, Correa, Costa./Indeksonline/

Mos i humb