20:37 / E Martë, 30 Qershor 2020

Formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton-Manchester United – ‘Djajët e Kuq’ me ‘artilerinë’ e rëndë në fushë

Sonte nga ora 21:15 do të zhvillohet ndeshja mes Brighton dhe Manchester United në kuadër të javës së 32-të në Premier Ligë.

Tashmë dy skuadrat kanë publikuar formacion startuese, transmeton Indeksonline.

Brighton: Ryan, Dunk, Burn, Duffy, Montoya, Bissouma, Stephens, Propper, Lamptey, Mac Allister, Connolly.

Manchester United: De Gea, Shaë, Maguire, Lindelof, Wan Bissaka, Matic, Pogba, Rashford, Bruno Fernandes, Grenëood dhe Martial./Indeksonline/

Mos i humb