17:46 / E Hënë, 09 Tetor 2017 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Itali

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Itali një orë para përballjes së mbrëmjes së sotme në “Loro Boriçi”.

Sikundër edhe pritej Shqipëria e Panuçit do të luajë me skemën 4-5-1, ku rikthehen në formacionin zyrtar Mavraj dhe Roshi.

Kjo është ndeshja e fundit në këto kualifikuese dhe zhvillohet në orën 20:45.