13:16 / E Enjte, 15 Mars 2018 / indeksADMonline

Formacioni i javës në Champions League, në mesin e tyre tre humbës (Foto)

Me 13 dhe 14 mars janë zhvilluar katër ndeshje të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve, shkruan indeksonline.

Futbollisti më i mirë i kësaj jave padyshim është Lionel Messi i cili “shkatërroi” Chelsean në Camp Nou.

Mirëpo në 11-shën e javës janë renditur edhe Erkin i Beshiktashit, Kante i Chelseas dhe Lukaku i Manchester United që u eliminuan nga Liga e Kampionëve. /IndeksOnline/