15:09 / E Enjte, 18 Prill 2019

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, mes tyre tre “humbës”

Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Barcelona, Ajax, Liverpool dhe Manchester City shënuan fitore, por këta të fundit u eliminuan nga Tottenham.

Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve ka bërë publik formacionin më të mirë të këtyre katër ndeshjeve. /IndeksOnline/