09:52 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fotografi e rrallë e Geta Beqës, nuk tregon format (Foto)

Geta Beqa është maniakja e fitnesit e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe sigurisht format trupore.

Ajo sot ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku çuditërisht nuk reklamon ‘pikën e fortë’ të saj por zbulon vetëm fytyrën.

Ajo ka një bukurinë të veçante dhe një pamje si e saj është shumë e lakmueshme.

Ja si duket Geta./Indeksonline/