00:28 / E Martë, 18 Shkurt 2020

Fotografitë e festës së pavarësisë në Gjermani, pritja e mahnitshme e ambasadës

Me rastin e shënimit të 12 vjetorit të pavarësisë, ambasada e Kosovës në Gjermani ka organizuar një pritje.

Image may contain: 4 people, people sitting
Image may contain: 9 people, people standing, wedding and suit

Të pranishëm ishin personalitete të ndryshme, si ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Glauk Konjufca, ish- presidentja Atifete Jahjaga, si dhe kore diplomatike.

Image may contain: 5 people, people sitting and indoor

Pritja është bërë nga ambasadori Beqë Cufaj. /Indeksonline/

Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: one or more people, people sitting, crowd and indoor

Mos i humb