20:35 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Françeska Jaçe me fotosesion! Befason me elegancë dhe trupin si sirenë (Foto)

Françeska Jaçe është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Ish-banorja e Big Brother Albania e cila shquhet për linjat trupore, përflitet shumë edhe për jetën luksoze që bën, shkruan Indeksonline.


Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion me fustane të ndryshme, teksa vihet në pah edhe trupi i saj dhe hiret që posedon./Indeksonline/