22:22 / E Diele, 20 Maj 2018

Franceska pozonte edhe më herët në bikine, dukej seksi por jo sa tani! (Foto)

Modelja Franceska Jace e cila në shumë raste di të jetë provokuese, nuk ndalon asnjëherë së udhëtuari.

Por kjo nuk është gjë që po ndodhë vetëm tani pasi ajo ka qenë pjesë e udhëtimeve shumë vite më parë.

Këtë gjë e ka dëshmuar përmes fotografive të cilat i ka publikuar, të realizuara vite më parë, shkruan Indeksonline.

Edhe atëherë Franceska dukej shumë në formë, seksi dhe tejet tërheqëse por padyshim jo sa tani./Indeksonline/