19:59 / E Diele, 02 Dhjetor 2018

Fustani i shkurtër ia zbulon Roza Latit tatuazhin

Roza Lati ështëe një nga femrat më të komentuara shqiptare, veçmas për pozat që ajo merr në rrjete sociale, por edhe paraqitje televizive.

Prezantuesja e cila çdo fundjavë vjen me emisionin e saj ‘Why Not’ përherë sjellë diçka nga trupi i saj.


E në paraqitjen e fundit ajo vjen në të bardha, teksa zbulon tatuazhin në këmbë në fustan të shkurtër.


Ndrysha Roza është një nga prezantueset më kontraverse dhe më të kritikuara shqiptare./Indeksonline/