19:30 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Fustani pika-pika, kjo Liberta më e bukura ndër çika!

Liberta Spahiu përherë di të duket bukur dhe në formë.

Me një fustan të dizejnuar në mënyrë kaq të veçantë ajo shkëlqen e gjitha, shkruan IndeksOnline.

Kujtojmë faktin se ajo është njëra ndër prezantueset më të bukura të ekranit shqiptare./IndeksOnline/

Mos i humb