22:53 / E Shtunë, 21 Nëntor 2020

Gafa e zëvendësministrit, hendbollistet i quan futbolliste

Zëvendësministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Besart Dreshaj, ia ka huqur sonte në një postim që ka bërë në Facebook për klubin “KHF ISTOGU”, shkruan IndeksOnline.

Dreshaj gjersa ka uruar “KHF ISTOGU” për triumfin ndaj Victorie Berestie iu është referuar si futbolliste.

“Përgëzoj futbollistët për lojën e shfaqur dhe stafin drejtues të ekipit për përgatitjen e mirë të kësaj ndeshje”, ka shkruar ai.

Ja postimi i plotë: