22:27 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Gati u harrua, por Baby G po vjen me një risi

Këngëtarja që njihet edhe për skandale, Baby G po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi të bërë në Instagram.

Kënga mbanë titullin “Kuq e Zi” dhe vjen në bashkëpunim me dy reperë, Escobars dhe Grido.

Data e lansimit lidhet sakaq me ditëlindjen e saj e që duket të jetë befasi./Indeksonline

Mos i humb