16:23 / E Shtunë, 14 Prill 2018

GazetarA�t janA� a�?nA�na e vakivea�?, e dA�shmon kjo video!

VA�rtet profesioni i gazetarit A�shtA� sa i vA�shtirA�, aq edhe qesharak, duke tA� bA�rA� tA� pA�rballesh me situata nga mA� tA� ndryshmet.

Kjo gazetare, derisa po raportonte nga njA� teren me baltA�, i ndodh ajo qA� se priste, shkruan Indeksonline.

Pasi mori nA� prononcim njA� motoA�iklist qA� po garonte, ajo u detyrua tA� ndA�rpres raportimin e drejtpA�rdrejt.

Motociklisti i dha gaz motorit, duke bA�rA� qA� balta tA� kA�rcej drejt nA� fytyrA�n dhe trupin e gazetares.

Shikoni momentin kur gazetarja pA�rlyhet e tA�ra me baltA�. /Indeksonline/

Temat: