10:29 / E Diele, 26 Janar 2020

Gazetari nga Sarajeva i mahnitur nga bukuria e Kosovës

Aleksandar Brezar, gazetar nga Sarajeva i cili po ashtu ishte reporter në televizionin publik të Bosnjës, dhe autor i një numri të madh dokumentarësh është mahnitur nga bukuria e Kosovës.

Brezar ka publikuar një video duke skijuar me “Snowboard”, video në të cilën pamja është po ashtu fantastike.

Aleksandar po ashtu ka shkruar “Kështu duket nëse bën “Snowboarding” në Kosovë. A mund ta mposhtësh këtë bukuri ? Nuk mendoj kështu”./Indeksonline/.