21:17 / E Martë, 28 Qershor 2022 / AR

Geasy e Majk ‘shpërthejnë’ me këngën e re

Natën e sotme, Getoar Selimi dhe Majku, lansuan këngën e re.

Përmes disa postimeve në Instastory, reperi Geasy bëri lajmërim e madh për fansat, shkruan Indeksonline.

“Vetem 10 minuta e jo ma shume …”, shkroi në një postim teksa tregoi që pritja merr fund në ora 21:00.

“Mari” titullohet kënga të cilën e sollën e videoklip./Indeksonline/