14:45 / E Martë, 19 Tetor 2021 / FG

Geasy, Majk dhe Xhensila – treshja sjellin hitin të mërkurën

Geasy, Majk dhe Xhensila kanë bashkuar forcat dhe po sjellin një super projekt.

Lajmin e bëri të ditur hasreti i këtij projekti, Xhensila.

Kënga do të titullohet “Mëkati jem” dhe do të jetë e vizualizuar me videoklip.

Të mërkurën më datë 20, në ora 18:00 do të mund ta dëgjoni këngën, që padyshim do të jetë një hit./Indeksonline/