22:27 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Geekbench zbulon performancat e LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ tashmë është certifikuar në Korenë Jugore nën emrin kodues LGE LM-G710, dhe ky numër i brendshëm është paraqitur edhe në bazën Geekbench, duke zbuluar performancat, por edhe disa specifika të telefonit.

Pajisja do të ketë procesor  Qualcomm Snapdragon 845, shpejtësi të taktit të punës prej 2.8GHz dhe deri 1.2 Gbps LTE Cat, 4GB RAM.

LG G7 ThinQ ka katër bërthama Kryo 385 Gold (Cortex-A75) dhe katër bërthama Silver (A55).