18:45 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Gena ft Bigem së shpejti sjellin këngën “Gajle” (Foto)

Dy këngëtaret e njohur, Gena dhe Bigem vijnë me bashkëpunimin e parë.

Janë vetë këngëtarët që kanë bërë njoftimin përmes një fotografie të shpërndarë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.


Për këngën “Gajle”, është realizuar edhe videoklipi./Indeksonline/