15:42 / E Enjte, 23 Qershor 2022 / AR

Genc Prelvukaj, Blasta dhe Graniti e ‘kallin’ në këngën e re


Më në fund u lansua bashkëpunimi muzikor nga Genc Prelvukaj, Blasta dhe Graniti.

“Kalle” mban titullin kënga e cila u shkrua nga të dy artistët së bashku, Genci dhe Blasta, ndërsa për videoklipin e këngës është përkujdesur Black Fish.

Kënga është lansuar në Youtube dhe të plotë mund ta dëgjoni më poshtë.