13:30 / E Hënë, 06 Prill 2020

Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu publikojnë këngën “Hallall e ke”

Ka disa ditë që është paralajmëruar bashkëpunimi në mes dyshes Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj.

Ata tashmë e kanë lansuar këngën e tyre të re me titull “Hallall e ke”, shkruan Indeksonline.

Kënga është mjaft e bukur dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip duke e bërë edhe më atraktive.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë: