14:52 / E Premte, 22 Nëntor 2019

Genc Prelvukaj sjell këngën që do dëgjohet mbi 20 vjet

Genc Prelvukaj ka paralajmëruar projektin më të ri.

Ai përmes një postimi në Instagram . ka thënë se diçka e mirë po vjen, shkruan Indeksonline.

Kënga do ta ketë titullin “Shpirtin e zi” dhe sipas Gencit kënga do të dëgjohet mbi 20 vjet.

Postimi i plotë:

Dicka e mire po vjen. Pike. 😂😂
Kange qe keni me e ndegju mbi 20 vjet ⚡⚡
” Shpirtin e zi “. Shume shpejt….”/
Indeksonline/

Mos i humb