12:59 / E Martë, 12 Nëntor 2019

Genci dhe Eni nisin pushimet romantike, në Itali

Ata bën publike lidhjen e tyre kohë më parë dhe tani janë të pandashëm.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë momentalisht ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare, shkruan Indeksonline.

Dyshja pas angazhimeve profesionale ka gjetur kohë për t’iu përkushtuar njëri-tjetrit, kështu ata kanë bërë një udhëtim romantik, në Itali.

Çifti po i shijon pafund qytetet e bukura dhe antike italiane, ndërsa ka publikuar vazhdimisht video dhe fotografi nga atje.

Ndryshe, krahas projekteve muzikore, të dytë janë mjaft aktiv edhe me koncerte të shumta./Indeksonline/

Mos i humb