20:16 / E Hënë, 24 Qershor 2019

“Genie in a Bottle” e Christina Aguilera shënon 20 vjetorin

Christina Aguilera u ndi shumë e emocionuar pasi ajo shënoi 20  vjetorin e hitit të saj “Genie in a Bottle”, shkruan Daily mail.

Ylli i muzikës pop kërkoj nga gjashtë milionë fansat e saj në instagram  t’i ndajnë kujtimet e kësaj këngë, ku në aso kohë ishe hit, transmeton Indeksonline.

Ajo  kujtoj kohën kur e kishte publikuar të këngë duke thënë se ishte vetëm 18 vjeçe.

“Vetëm në moshën 18 vjeç, më kujtohet që po kthehesha nga Japonia dhe duke parë se ajo kishte arritur në vendin e parë në tabelat e Billboardit, ndihem shumë mirënjohëse dhe e lumtur”, tha ajo/Indeksonline/