08:18 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

Genta Ismajli vallëzim joshës dhe sensuale në bikini

Mbetet një nga këngëtaret më të dashura dhe më të njohura në vend.

Ndonëse Genta Ismajli ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme, ajo është ende një nga femrat më të komentuara në estradën tonë, shkruan Indeksonline.

Genta e cila nuk është edhe shumë aktive me projektet muzikore dhe koncerte, ajo iu qëndron afër adhuruesve edhe me postimet në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtarja e njohur ka filluar pushimet dhe nga atje po sjell poza dhe video goxha provokuese.

E tillë ishte edhe një video që Genta ka hedhur në Instagram, e veshur në bikini ajo ka nxitur imagjinatën me lëvizje sensuale dhe joshëse./Indeksonline/

View this post on Instagram

S U M M E R 🇲🇽 N I G H T S

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on