15:42 / E Martë, 05 Nëntor 2019

Genta si ‘kukull’, zbërthen këmishën dhe duket ‘përvëluese’

Genta Ismajli ka nisur punën për projektin e ri muzikor për të cilin ka bashkëpunuar me një këngëtar turk.

Por, para kësaj ajo ka sjellur një fotosesion në të cilin ka ardhur mjaft provokuese, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja nga Gjilani erdhi e veshur me një xhaketë të zezë të cilën e la zbërthyer, teksa nuk kishte veshur sytjena.

Genta dukej joshëse ndërsa me fytyrën e grimuar dukej si një kukull e vërtetë derisa imazhet i ka shoqëruar me mbishkrimin “Dal ngadalë gjithçka merr kuptim”.

Ndryshe, këngëtarja nuk ka dhënë ndonjë detaj për projektin e ri të cilin adhuruesit e saj po e presin me padurim ./Indeksonline/