17:22 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Georgina dhe fëmijët e Ronaldo-s festojnë, derisa ai shkëlqeu me paraqitjen

Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline.

Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez është një nga tifozet më të zjarrta të Ronaldos, e edhe kësaj radhe ajo ka bërë tifo për të së bashku me fëmijët.

Ajo ka publikuar një video teksa shihet duke bërë tifo, dhe duke shijuar golat e burrit të saj së bashku me fëmijët.

Kujtojmë që Georgina njihet si një modele tejet joshëse në arenën ndërkombëtare. /Indeksonline/

Mos i humb