09:48 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Geta Beqa me mëngjes selfie nga dushi

Shume femra ëndërrojnë ta kenë trupin e saj, dhe jo vetëm! Edhe meshkujt mund t’ia kenë zili Geta Beqës, shkruan Indeksonline.


Trajnerja seksi e fitnesit ditëve të fundit është duke qëndruar në Gjermani, ndërsa sot në mëngjes ka postuar edhe një fotografi në rrjetin e saj social Instagram. Geta shihet me një peshqir mbi kokë ndërsa shkruan: Merrni frymë thellë dhe shijoni vetëm ditën tuaj./Indeksonline/