21:34 / E Hënë, 05 Dhjetor 2022 / GF

Getinjo dhe Ana Kabashi, dy banorët e BBVK

Spektakli i madh i Big Brother VIP Kosova ka nisur dhe tashmë është zbuluar edhe banori i parë i shtëpisë.

Banori i parë që hyn në shtëpinë e famshmë është Getinjo.

Banori i dytë që hyn në shtëpinë e famshme është Ana Kabashi.