14:42 / E Hënë, 15 Prill 2019

Getinjo paralajmëron projekti e ri, sjell pjesë nga videoklipi

Reperi i njohur, Getinjo së shpejti do të publikoj projekti më të ri muzikor.

Ai këtë e ka bërë përmes një video të shkurt paralajmëruese në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Kënga më e re e reperit mban titullin ‘Selfmade’ do të vije e realizuar edhe me videoklip dhe do të lansohet gjatë kësaj jave.

“Këtë javë ‘Selfmade’ ka shkruar Getinjo përkrah videos.

Kujtojmë që kënga e tij e fundi është ‘Sillet’ e cila poashtu erdhi me videoklip./Indeksonline/