08:42 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Getinjo publikon “Freestyle” të ri nga izolimi

Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja.

Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një “Freestyle” që e ndau edhe me adhuruesit në Instagram.

Reperi publikoi një video, në të cilën sërish tregoi aftësitë e tij në rep teksa mori  komente pozitive nga ndjekësit dhe miqtë

Më poshtë video e “Freestyle” të ri nga Getinjo./Indeksonline/

View this post on Instagram

OK😛

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Mos i humb