20:43 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Getta Beqa me bashkëshortin momente intime në bregdetin shqiptar

Getta Beqa komentohet mjaftë shumë për fizikun që ka dhe përkushtimit ndaj fitnesit.

Por, kampionja nuk heziton të ndajë as momente përditshmërie, madje dhe personale përmes  postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi “joshëse”, teksa shfaqen në bregdetin shqiptar së bashku me bashkëshortin e saj, e ku të dy shkëmbejnë përfaqime.

Kujtojmë që edhe bashkëshorti i saj merret me fitnes, ndërsa çifti kanë tri vajza./Indeksonline/