22:26 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / GF

Gëzuar për gjashtë vjet të lumtura! Beatrix Ramosaj vjen me një dedikim të veçantë

Ata që ndjekin Beatrix Ramosajn tashmë e dinë se ajo ka një lidhje të veçantë me qenushen e saj, Bella.

Bella festoi ditëlindjen dhe keëngëtarja i dedikoi një postim në Instagram.

“Urime ditëlindjen për gjithë botën time. Dashuria ime, mikesha më e mirë, njeriu im. Të dua Bella, je drita e syve të mi. Gjithmonë në anën time. Për këto gjashtë vite të mrekullueshme dhe më shumë. Vajza ime, Bella mamit”, shkroi ajo duke ndarë disa fotografi në postimin e saj.