17:19 / E Martë, 30 Qershor 2020 / indeksADMonline

Ghetto Geasy dhe Majk lansojnë këngën e re “Zhytem”

Së fundmi reperët Getoar Selimi apo siç njihet nga publiku si Ghetto Geasy, ka lansuar këngën e tij të re në bashkëpunim me Majkun.

Kënga me titull “Zhytem” (Je t’aime) është lansuar e shoqëruar me videoklip.

Kënga është mjaft ritmike dhe menjëherë pas lansimit ka marrë vëmendjen e publikut. /Indeksonline/