18:54 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Gili vjen me këngën e re “Qika jem”

Këngëtarja e mirnjohur Gili sot surprizojë të gjithë ndjekësit me një premierë.

Në kanalin zyrtar të Xixa Music u publikua projekti i ri nga këngëtarja Gili me titull “Qika jem” me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani, ndërsa orkestrim te Miti Gecit.

Kënga është dedikim i nënës për vajzën, dhe padyshim që kjo këngë do të gëzojë zemrat e të gjithë prindërve që kanë vajza.

Mos i humb