10:50 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Gjendet një kafkë në Prishtinë, dyshohet të jetë e njeriut

Në rrugën “1 Tetori” në Prishtinë, është raportuar se është gjetur një kafkë, që besohet të jetë e njeriut.

Njësit përkatëse dhe prokurori kanë dalur në vendin e ngjarjes ndërsa kafka është marrë nga policia dhe është dërguar në Insitutin e Mjekësisë Ligjore.

Nuk dihen detaje të tjera./Indeksonline/.